Rob Scholte, "Maricken van Nimwegen", 4 zeefdrukken in map (compleet) - Verkocht

Rob Scholte, "Maricken van Nimwegen", 4 zeefdrukken in map (compleet) kopen? Bied vanaf 325!

Verkoopprijs: € 325,00

Rob Scholte, "Maricken van Nimwegen", 4 zeefdrukken in map (compleet) kopen? Bied vanaf 325!Rob Scholte, "Maricken van Nimwegen", 4 zeefdrukken in map (compleet) kopen? Bied vanaf 325!Rob Scholte, "Maricken van Nimwegen", 4 zeefdrukken in map (compleet) kopen? Bied vanaf 325!Rob Scholte, "Maricken van Nimwegen", 4 zeefdrukken in map (compleet) kopen? Bied vanaf 325!Rob Scholte, "Maricken van Nimwegen", 4 zeefdrukken in map (compleet) kopen? Bied vanaf 325!Rob Scholte, "Maricken van Nimwegen", 4 zeefdrukken in map (compleet) kopen? Bied vanaf 325!Rob Scholte, "Maricken van Nimwegen", 4 zeefdrukken in map (compleet) kopen? Bied vanaf 325!

Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

125 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Rob Scholte (1958)
GesigneerdHandgesigneerd

Rob Scholte (Amsterdam, 1958)

"Maricken van Nimwegen"

Vrij zeldzame serie van 4 zeefdrukken op zilverprint van Rob Scholte. Hierdoor lastig te fotograferen. Hij heeft dit werk gemaakt in samenwerking met de dichter Edzard Dideric. Op stevig papier gedrukt (museumkarton) en met de bijbehorende box. Hierin ook een titelvel, een vel met dichtregels per zeefdruk en een door beide kunstenaars gesigneerd colofon. Uitgebracht in samenwerking met Galerie Witteveen voor Nijmegen (2000 jarig bestaan van de stad).

Prachtig om eventueel samen in 1 lijst te plaatsen of als serie op te hangen.
Iedere zeefdruk is tevens apart gesigneerd en genummerd door Rob Scholte.

Titel: Mariken von Nimwegen
Jaartal: 2005
Afmetingen: 40cm x 40cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: N.v.t.
Oplage: 50 ex

Map en inhoud in uitstekende staat.

Rob Scholte (1958)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

125 verkochte items
Dit item is verkocht voor 325,00
Starttijd:31-01-2016 om 22:59
Eindtijd:07-02-2016 om 22:59
harrie55
07 feb. / 18:46
€ 325