Rob Scholte, - Verkocht

Rob Scholte,  kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 295,00

Rob Scholte,  kopen? Bied vanaf 295!Rob Scholte,  kopen? Bied vanaf 295!Rob Scholte,  kopen? Bied vanaf 295!Rob Scholte,  kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

125 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Rob Scholte (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Rob Scholte (Amsterdam, 1958).

Zeefdruk

"Andersen (Sprookjes)".

Oplage 10.

Hand gesigneerd.

Jaar: 2003

Formaat: 75/74 cm.

In prima conditie en nooit ingelijst geweest.

Rob Scholte (1958)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

125 verkochte items
Dit item is verkocht voor 295,00
Starttijd:15-06-2015 om 22:22
Eindtijd:22-06-2015 om 22:22
Rebecca
19 jun. / 19:14
€ 295