FA. (3)

Rob van der Galiën - Landschap

Rob van der Galiën - Landschap kopen? Bied vanaf 100!
Rob van der Galiën - Landschap kopen? Bied vanaf 100!Rob van der Galiën - Landschap kopen? Bied vanaf 100!Rob van der Galiën - Landschap kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Haffmans

Lid sinds 2022
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Rob van der Galiën
Jaartal1984
IngelijstIngelijst
Afmetingen72 cm x 88 cm (h x b)
Lijst85 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Rob van der Galiën komt van origine uit het grafische vak. Na de Rietveld Academie hield hij zich vooral bezig met tekenen, schilderen, hoogdruk en met name houtsneden.

Landschap, Rob van der Galiën

Rob van der Galiën

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Haffmans

Lid sinds 2022
3 verkochte items
100 cm
85 cm
88 cm
72 cm
Starttijd:07-05-2022 om 09:42
Eindtijd:14-05-2022 om 21:15
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier