Gesigneerde zeefdruk van de kunstenaar Rob van Koningsbruggen (1948) gedrukt in een oplage van 190 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd en 173/190. Afmeting papier 56 x 76 cm. (hxb). In het zwarte vlak is bij strijklicht een vlek zichtbaar. Verder is de zeefdruk is in goede conditie en is nooit ingelijst geweest.
Alleen ophalen i.v.m. dikte en afmetingen papier.
Goed
In het zwarte vlak is bij strijklicht een vlek zichtbaar. Verder is de zeefdruk is in goede conditie en is nooit ingelijst geweest.
koeriersdienst