FA. (4)

Rob Weddepohl - 5 stuks, hele serie.

Rob Weddepohl - 5 stuks, hele serie. kopen? Bied vanaf 75!
Rob Weddepohl - 5 stuks, hele serie. kopen? Bied vanaf 75!Rob Weddepohl - 5 stuks, hele serie. kopen? Bied vanaf 75!Rob Weddepohl - 5 stuks, hele serie. kopen? Bied vanaf 75!Rob Weddepohl - 5 stuks, hele serie. kopen? Bied vanaf 75!Rob Weddepohl - 5 stuks, hele serie. kopen? Bied vanaf 75!Rob Weddepohl - 5 stuks, hele serie. kopen? Bied vanaf 75!Rob Weddepohl - 5 stuks, hele serie. kopen? Bied vanaf 75!Rob Weddepohl - 5 stuks, hele serie. kopen? Bied vanaf 75!Rob Weddepohl - 5 stuks, hele serie. kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Njoyart
FA. (5)

Lid sinds 2020
202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
  • Rob Weddepohl (1934)
Jaartal1996
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
Lijst53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage47/55
5 schitterend ingelijste zeefdrukken van Rob Weddepohl.
Allen behorend bij een serie van 5 en allemaal dezelfde druk, 47/55
Er is veel van deze kunstenaar te vinden maar in de volgende link een korte biografie van hem.
https://www.robweddepohl.nl/biografie
Kan worden opgestuurd maar glasbreuk blijft risico koper.
Omdat het 5 exemplaren betreft is ophalen misschien verstandiger.

Rob Weddepohl (1934)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Njoyart
FA. (5)

Lid sinds 2020
202 verkochte items
43 cm
53 cm
25 cm
25 cm
Starttijd:13-05-2022 om 21:31
Eindtijd:27-05-2022 om 22:34
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieVelsen-noord, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa