Robbert Fortgens - Verzoek aan de engelen | Ingelijst

Robbert Fortgens - Verzoek aan de engelen | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Robbert Fortgens - Verzoek aan de engelen | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Robbert Fortgens - Verzoek aan de engelen | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Robbert Fortgens - Verzoek aan de engelen | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Robbert Fortgens - Verzoek aan de engelen | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Robbert Fortgens (1960)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 48 cm (h x b)
Lijst82.5 cm x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Prachtige abstracte litho van Robert Fortgens. Genummerd (16/50) en handgesigneerd door de kunstenaar.

De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd.

De lijst heeft wat gebruikssporen.

Robbert Fortgens (1960)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
72.5 cm
82.5 cm
48 cm
59 cm

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:13-07-2020 om 14:24
Eindtijd:26-07-2020 om 20:32

hans44
25 jul. / 21:29
€ 45