FA. (2)

Robert Brandy - Switch over to the other

Robert Brandy - Switch over to the other kopen? Bied vanaf 150!
Robert Brandy - Switch over to the other kopen? Bied vanaf 150!Robert Brandy - Switch over to the other kopen? Bied vanaf 150!Robert Brandy - Switch over to the other kopen? Bied vanaf 150!Robert Brandy - Switch over to the other kopen? Bied vanaf 150!Robert Brandy - Switch over to the other kopen? Bied vanaf 150!Robert Brandy - Switch over to the other kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  hanvanooste1955

1 verkochte items
  • Robert Brandy (1946)
Jaartal1986
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 39 cm (h x b)
Lijst77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNummer 17 van 35
Sterk ingetogen beeld met diepgang zonder overdadig kleurgebruik en in lijn met stijl van de kunstenaar.

Robert Brandy (1946)

Alle items van deze kunstenaar

1 verkochte items
57 cm
77 cm
39 cm
55 cm
Starttijd:03-01-2019 om 11:23
Eindtijd:17-01-2019 om 19:30
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieVlijmen, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie