FA. (4)

Robert Colot - Vlaams landschap

Robert Colot - Vlaams landschap kopen? Bied vanaf 150!
Robert Colot - Vlaams landschap kopen? Bied vanaf 150!Robert Colot - Vlaams landschap kopen? Bied vanaf 150!Robert Colot - Vlaams landschap kopen? Bied vanaf 150!Robert Colot - Vlaams landschap kopen? Bied vanaf 150!Robert Colot - Vlaams landschap kopen? Bied vanaf 150!Robert Colot - Vlaams landschap kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Mira

5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Robert Colot (1927-1993)
Jaartal1950
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 56 cm (h x b)
Lijst67 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vlaams landschap, olie op doek. Gesigneerd rechts onder R. Colot. Goed staat.

Opleiding aan het St. Lucas in Brussel Werd beïnvloed door Pierre Paulus en Bollé Leunt naar het post-impressionisme Schilder van portretten en elegante vrouwen landelijke gezichten. Vermelde kunstenaar, vele tentoonstellingen.

In heel goede staat, alsook lijst.

Robert Colot (1927-1993)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Mira

5 verkochte items
78 cm
67 cm
56 cm
48 cm
Starttijd:22-02-2022 om 18:39
Eindtijd:04-03-2022 om 19:18
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieAntwerpen, België
VerzendingWereldwijd