Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 80 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Schilderij in zeer goede vintage staat. Zeer mooi,kader lichtjes bij te werken,niet erg. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berlaar, België | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | BERLAAR, België |
Starttijd | 16-5-2022 om 15:04 |
Eindtijd | 24-5-2022 om 22:34 |