FA. (1)

Robert De Vriendt - Le Noveau Rituel

Robert De Vriendt - Le Noveau Rituel kopen? Bied vanaf 95!
Robert De Vriendt - Le Noveau Rituel kopen? Bied vanaf 95!Robert De Vriendt - Le Noveau Rituel kopen? Bied vanaf 95!Robert De Vriendt - Le Noveau Rituel kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Westminster
FA. (1)

Lid sinds 2021
20 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Robert De Vriendt (1955)
Jaartal2013
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerde editie door Belgische kunstenaar Robert Devriendt.

Zijn werk wordt internationaal vertegenwoordigd door top galerijen.

Robert De Vriendt (1955)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Westminster
FA. (1)

Lid sinds 2021
20 verkochte items
70 cm
35 cm
Starttijd:11-03-2022 om 17:06
Eindtijd:16-03-2022 om 19:58
Openingsbod€ 95
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieWaasmunster, België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland