Christiaan Hendrik Eckhardt - Schelpenvisser op het strand
Jan Willem van Borselen - zondagmorgen wandeling
Arthur Stam - "Eigenlijk te grote vliegen" & 3 "Zonder titel"
Type | Schilderij |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Drager | Paneel |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 43 x 63 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Westmalle, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Westmalle, België |
Starttijd | 20-4-2022 om 22:28 |
Eindtijd | 2-5-2022 om 19:55 |