Prachtige ets uit 2010.
Gesigneerd, genummerd en gedateerd door de kunstenaar in potlood.
Titel: "En el Medio de las Nubes"
Oplage: 30/40
Afmetingen: 51x65 cm op 24x32 cm
Over Robert Llimos Oriol
Robert Llimós werd geboren op 19 oktober 1943 in Barcelona.
Hij volgde een opleiding als kunstenaar aan de Massana School of Art en aan de St George Higher School of Fine Arts, beide in zijn geboorteplaats, en begon zijn carrière als schilder in de beweging die bekend staat als Nueva figuración (1965-1968), waarna hij begon conceptuele verkenningen en keerde daarna terug naar de neo-expressionistische figuratieve schilderkunst, waarbij veel belang werd gehecht aan kleur (1969-1973).
Llimós verbleef lange tijd in New York (1975-1983) en Miami (1987-1988).
Naast schilderkunst omvat zijn recente oeuvre beeldhouwkunst, grafisch werk, muurschilderingen en affiches.
Momenteel woont en werkt hij in zijn atelier in Barcelona.
In 1994 ontving hij de prijs voor plastische kunsten, toegekend door de Catalaanse regering.