Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Fotografie |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Stijl | Realistisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30.5 x 45.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Goed | ||||
Diese Robert Longo Fotografie befindet sich in einem guten Zustand. | |||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Garantie | |||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Bad Waldsee, Duitsland |
Starttijd | 29-7-2021 om 17:44 |
Eindtijd | 8-8-2021 om 20:30 |