Robert Rauschenberg - Tanya"s Veil (Whale), gesigneerd & genummerd, ingelijst met certificaat - Verkocht

Robert Rauschenberg - Tanya"s Veil (Whale), gesigneerd & genummerd, ingelijst met certificaat kopen? Bied vanaf 890!
Grafiek (handgesigneerd)

Robert Rauschenberg - Tanya"s Veil (Whale), gesigneerd & genummerd, ingelijst met certificaat kopen? Bied vanaf 890!Robert Rauschenberg - Tanya"s Veil (Whale), gesigneerd & genummerd, ingelijst met certificaat kopen? Bied vanaf 890!Robert Rauschenberg - Tanya"s Veil (Whale), gesigneerd & genummerd, ingelijst met certificaat kopen? Bied vanaf 890!Robert Rauschenberg - Tanya"s Veil (Whale), gesigneerd & genummerd, ingelijst met certificaat kopen? Bied vanaf 890!Robert Rauschenberg - Tanya"s Veil (Whale), gesigneerd & genummerd, ingelijst met certificaat kopen? Bied vanaf 890!Robert Rauschenberg - Tanya"s Veil (Whale), gesigneerd & genummerd, ingelijst met certificaat kopen? Bied vanaf 890!Robert Rauschenberg - Tanya"s Veil (Whale), gesigneerd & genummerd, ingelijst met certificaat kopen? Bied vanaf 890!
  • Robert Rauschenberg (1925-2008)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 x 21.5 cm (h x b)
Incl. lijst50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

ROBERT RAUSCHENBERG - Tanya"s Veil (Whale), 1992

Offset lithografie in kleur, op Coventry Pure Rag Fine Art papier.

Gesigneerd Rauschenberg in potlood

Genummerd 251/500.

Uitgegeven ter herdenking van The Universal Declarion of Human Rights.                                                  Op de achterkant zit het originele gesigneerde certificaat (d.d.20.11.1992).

Werk is gebaseerd op het gelijknamige werk van Rauschenberg uit 1984 als afgebeeld.

Rechts op het werk ook een postzegel van 29cent United Nations, als ook de stempel "Human Right Series/Unites Nations N.Y. 10017...".

Uitgegeven door The World Federation of United Nations Associations, met hun blindstempel rechtsonder.

 *******************************************************************************
NOTA BENE :
Verzending wereldwijd!
Levertijd 2-4 weken
********************************************************************************

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Robert Rauschenberg (1925-2008)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  artleas
Lid sinds 2018
49 verkochte items
Alle items van deze verkoper (65)
40 cm
50 cm
21.5 cm
28 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland
Starttijd17-5-2023 om 17:32
Eindtijd14-6-2023 om 0:22