Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1992 |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 28 x 21.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
ROBERT RAUSCHENBERG - Tanya"s Veil (Whale), 1992
Offset lithografie in kleur, op Coventry Pure Rag Fine Art papier.
Gesigneerd Rauschenberg in potlood
Genummerd 251/500.
Uitgegeven ter herdenking van The Universal Declarion of Human Rights. Op de achterkant zit het originele gesigneerde certificaat (d.d.20.11.1992).
Werk is gebaseerd op het gelijknamige werk van Rauschenberg uit 1984 als afgebeeld.
Rechts op het werk ook een postzegel van 29cent United Nations, als ook de stempel "Human Right Series/Unites Nations N.Y. 10017...".
Uitgegeven door The World Federation of United Nations Associations, met hun blindstempel rechtsonder.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
******************************************************************************* NOTA BENE : Verzending wereldwijd! Levertijd 2-4 weken ******************************************************************************** | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Enschede, Nederland |
Starttijd | 17-5-2023 om 17:32 |
Eindtijd | 14-6-2023 om 0:22 |