Een mooie zeefdruk van Robert Terwindt. De titel luidt ‘Hercules en de leeuw’
Het werk is handgesigneerd en genummerd. De maten zijn 38 x 30 cm.
Het werk is in goede staat. Niet ingelijst en/of geplakt geweest.
De druk wordt goed verpakt en verzekerd verstuurd.
Nieuwstaat
Komt zo uit een niet ingelijste collectie grafiek.
Tot 2 kg.
€ 10,00