Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Zonder titel
Techniek: kleurets
Afmeting beeld:12,5 x 17,5 cm.
Afmeting lijst: 25 x 31 cm.
Oplage: 47 van 60
Gesigneerd met potlood
Dit kunstwerk is professioneel ingelijst in een fraaie houten lijst en voorzien van een dubbel passepartout.
Het werk is in goede staat en wordt aangetekend verzonden.
Objectlocatie | Nijmegen, Nederland |
Starttijd | 27-2-2017 om 11:18 |
Eindtijd | 12-3-2017 om 20:18 |