Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie zeefdruk van Robert Terwindt. Gedrukt in het jaar 2000 op stevig zuurvrij papier.
Handgesigneerd en (in romeinse cijfers) genummerd door de kunstenaar.
Papierformaat ca. 65 x 49 cm.
Helaas beschadigd op de achterkant (zie foto's) Waarschijnlijk ooit opgeplakt geweest. Eenmaal ingelijst is dit niet waarneembaar.
Wordt als plat pakket verzonden (hardboard en zwaar karton)
Starttijd | 16-6-2015 om 12:04 |
Eindtijd | 23-6-2015 om 19:04 |