Robert Zeppel-Sperl - Zeefdruk + boek

Robert Zeppel-Sperl - Zeefdruk + boek kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Robert Zeppel-Sperl - Zeefdruk + boek kopen? Bied vanaf 1!Robert Zeppel-Sperl - Zeefdruk + boek kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kunstwinkel
FA. (20)

1164 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Robert Zeppel-Sperl (1944-2005)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Robert Zeppel-Sperl

Titel: Dame I

Afmetingen:  25 x 21 cm

Oplage: 68 / 85

Materiaal: Zeefdruk op 300 grams papier.

Staat: nieuwstaat, nooit ingelijst geweest

Signering: Handgesigneerd en handgenummerd

Het meegeleverde boek betreft een overzichtscollectie in 30 pagina, zowel zwart/wit al kleurenfoto's en achtergrond informatie, hardcover in kleur.

Dit item is verkocht voor 7,00

Starttijd:05-09-2014 om 20:35
Eindtijd:19-09-2014 om 20:35

Biedingen (4):

Haagskunsthuis
19 sep. / 18:56
€ 7
er
19 sep. / 18:56
€ 5
Haagskunsthuis
15 sep. / 18:56
€ 3
lvansteen
11 sep. / 20:52
€ 1