De afbeeldingen zijn een onderdeel van de beschrijving.
Wordt in een koker verstuurd.
Goed
Papier is iets, maar egaal, verkleurd en achterop is een label geplakt. Maar ingelijst is dit allemaal niet te zien.
Tot 2 kg.
€ 13,00