Roelof Klein - Meisjeskop v

Roelof Klein - Meisjeskop v kopen? Bied vanaf 40!
Roelof Klein - Meisjeskop v kopen? Bied vanaf 40!Roelof Klein - Meisjeskop v kopen? Bied vanaf 40!Roelof Klein - Meisjeskop v kopen? Bied vanaf 40!Roelof Klein - Meisjeskop v kopen? Bied vanaf 40!Roelof Klein - Meisjeskop v kopen? Bied vanaf 40!Roelof Klein - Meisjeskop v kopen? Bied vanaf 40!Roelof Klein - Meisjeskop v kopen? Bied vanaf 40!Roelof Klein - Meisjeskop v kopen? Bied vanaf 40!
  • Roelof Klein (1915-1981)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1966
TechniekPastel/Krijt
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstwerk verkeerd nog in goede staat dateert van 1966 dus al meer 50 jaar oud maar echt in goede staat nog steets.je kan ook nieuw passepartout erom zetten en hout van kleurtje voorzien dan is het weer in nieuwstaat maar persoonlijk zal ik het laten zo als die nu is in goede conditie

Starttijd16-5-2023 om 22:36
Eindtijd21-5-2023 om 11:30
Openingsbod € 40
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland