Roger Baeyens (Jette/Brussel 1927)
Aquarellist, tekenaar en architect.
Opleiding aan Sint-Lucas te Brussel (België).
Vindt zijn inspiratie o.m. in het Brusselse stadsbeeld, het landschap, de Belgische kust, reisherinneringen (Griekenland, Canada en Frankrijk).
Was ook werkzaam als portrettist.
Lid van het kunstenaarscollectief Gryday groep.
Neemt deel aan talrijke tentoonstellingen in België en stelde o.m. tentoon met de 'Anderlechtse Kunstenaars' in 1996.
Vermeld in BAS II, in 2 eeuwen signaturen van Belgische kunstenaars (Paul Piron) en in De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste eeuw (Art in Belgium - Paul Piron).
(Wordt verzonden in koker)