FA. (2)

Roger Baeyens - Stadsgezicht - Aquarel

Roger Baeyens - Stadsgezicht - Aquarel kopen? Bied vanaf 100!
Roger Baeyens - Stadsgezicht - Aquarel kopen? Bied vanaf 100!Roger Baeyens - Stadsgezicht - Aquarel kopen? Bied vanaf 100!Roger Baeyens - Stadsgezicht - Aquarel kopen? Bied vanaf 100!Roger Baeyens - Stadsgezicht - Aquarel kopen? Bied vanaf 100!Roger Baeyens - Stadsgezicht - Aquarel kopen? Bied vanaf 100!Roger Baeyens - Stadsgezicht - Aquarel kopen? Bied vanaf 100!Roger Baeyens - Stadsgezicht - Aquarel kopen? Bied vanaf 100!Roger Baeyens - Stadsgezicht - Aquarel kopen? Bied vanaf 100!Roger Baeyens - Stadsgezicht - Aquarel kopen? Bied vanaf 100!Roger Baeyens - Stadsgezicht - Aquarel kopen? Bied vanaf 100!Roger Baeyens - Stadsgezicht - Aquarel kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Theorica

Lid sinds 2019
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Roger Baeyens (1927)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1971
TechniekAquarel
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen68 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Roger Baeyens (Jette/Brussel 1927)
Aquarellist, tekenaar en architect.
Opleiding aan Sint-Lucas te Brussel (België).
Vindt zijn inspiratie o.m. in het Brusselse stadsbeeld, het landschap, de Belgische kust, reisherinneringen (Griekenland, Canada en Frankrijk).
Was ook werkzaam als portrettist.
Lid van het kunstenaarscollectief Gryday groep.
Neemt deel aan talrijke tentoonstellingen in België en stelde o.m. tentoon met de 'Anderlechtse Kunstenaars' in 1996.
Vermeld in BAS II, in 2 eeuwen signaturen van Belgische kunstenaars (Paul Piron) en in De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste eeuw (Art in Belgium - Paul Piron).

(Wordt verzonden in koker)

Nooit ingelijst, niet verkleurd, geen beschadiging, goed bewaard, in perfecte staat.

Roger Baeyens (1927)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Theorica

Lid sinds 2019
0 verkochte items
48 cm
68 cm
Starttijd:13-02-2022 om 16:09
Eindtijd:27-02-2022 om 19:30
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieBrussel, België
VerzendingWereldwijd