Roger Chailloux - De ruimte in - ets, naar gedicht van Leo Vroman - Verkocht

Roger Chailloux - De ruimte in - ets, naar gedicht van Leo Vroman kopen? Bied vanaf 69!
Grafiek (handgesigneerd)

Roger Chailloux - De ruimte in - ets, naar gedicht van Leo Vroman kopen? Bied vanaf 69!Roger Chailloux - De ruimte in - ets, naar gedicht van Leo Vroman kopen? Bied vanaf 69!Roger Chailloux - De ruimte in - ets, naar gedicht van Leo Vroman kopen? Bied vanaf 69!Roger Chailloux - De ruimte in - ets, naar gedicht van Leo Vroman kopen? Bied vanaf 69!Roger Chailloux - De ruimte in - ets, naar gedicht van Leo Vroman kopen? Bied vanaf 69!Roger Chailloux - De ruimte in - ets, naar gedicht van Leo Vroman kopen? Bied vanaf 69!Roger Chailloux - De ruimte in - ets, naar gedicht van Leo Vroman kopen? Bied vanaf 69!
  • Roger Chailloux (1931-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekEts
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Ets van Roger Chailloux, naar een gedicht van Leo Vroman uit 1962: 'De ruimte in'.
Formaat geschept papier 51 x 33 cm, ets grootte 25 x 20 cm.
Getiteld onderin met potlood: 'De ruimte in' Leo Vroman - oplage 33/50 - '62.
Achterop verantwoording met stempel en potlood door Maria Chailloux, juli 1980.
(lichte vouw buiten beeld).
lichte vouw buiten beeld
Binnen Nederland € 11,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo,  Nederland
Starttijd10-8-2018 om 10:17
Eindtijd17-8-2018 om 14:32