Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Henri Roger Maurice (Roger) Chailloux ( 1931 - 1977 ), graficus.
Ets op papier, gesigneerd, gedateerd, titel en oplage.
Titel : Stad. Jaartal 1959. Nummer 5 van een oplage van 8 (5/8)
bladmaat 59 x 47 cm, beeldmaat 39 x 33 cm. Niet ingelijst. Papier iets verkleurd. Resten van olakband en etiketje achterzijde.
Provenance : Kunsthandel de Boer Amsterdam ca 1965
Afhalen in Amstelveen, verzending mogelijk.
Starttijd | 18-10-2016 om 10:05 |
Eindtijd | 1-11-2016 om 9:05 |