Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1965 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 48.5 x 64 cm (h x b) |
Passe-partout | 60 x 85.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 46/190 |
Conditie | Zeer Goed | ||
passe-partout heeft verkleuring bovenaan | |||
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 27-9-2021 om 9:46 |
Eindtijd | 8-10-2021 om 20:13 |