Roger Chailloux - movement d'une zone et le vent - Verkocht

Roger Chailloux - movement d'une zone et le vent kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Roger Chailloux - movement d'une zone et le vent kopen? Bied vanaf 1!Roger Chailloux - movement d'une zone et le vent kopen? Bied vanaf 1!Roger Chailloux - movement d'une zone et le vent kopen? Bied vanaf 1!Roger Chailloux - movement d'une zone et le vent kopen? Bied vanaf 1!Roger Chailloux - movement d'une zone et le vent kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  rickvwn

Lid sinds 2020
4 verkochte items
  • Roger Chailloux (1931-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 38 cm (h x b)
Lijst78 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Het werk zelf is volledig intact en onbeschadigd, en heeft altijd in de lijst achter glas gezeten. Het werk heeft lange tijd in een donkere ruimte opgeslagen gelegen.

Roger Chailloux (1931-1977)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  rickvwn

Lid sinds 2020
4 verkochte items
61 cm
78 cm
38 cm
51 cm
Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-07-2020 om 13:17
Eindtijd:12-07-2020 om 21:29
Biedingen (2)
wuwei
11 jul. / 21:32
€ 3
Maddie
07 jul. / 21:52
€ 1