Roger Hebbelinck - 2 prachtige litho's van een naakte dame , gesigneerd en ingelijst

Roger Hebbelinck - 2 prachtige litho's van een naakte dame , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Roger Hebbelinck - 2 prachtige litho's van een naakte dame , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Roger Hebbelinck - 2 prachtige litho's van een naakte dame , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Roger Hebbelinck - 2 prachtige litho's van een naakte dame , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Roger Hebbelinck - 2 prachtige litho's van een naakte dame , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Roger Hebbelinck - 2 prachtige litho's van een naakte dame , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Roger Hebbelinck - 2 prachtige litho's van een naakte dame , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Roger Hebbelinck - 2 prachtige litho's van een naakte dame , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Roger Hebbelinck - 2 prachtige litho's van een naakte dame , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Roger Hebbelinck - 2 prachtige litho's van een naakte dame , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Johudales
FA. (2)

226 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Roger Hebbelinck (1912)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 22 cm (h x b)
Lijst40 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage350

prachtig setje van 2 litho;s door Roger , gesigneerd en oplage slechts 350 stuks .

Hij is vooral bekend door zijn stadsgezichten , zijn naakten zijn veel zeldzamer .

geen gebreken

Roger Hebbelinck (1912)

Alle items van deze kunstenaar(11) Geplaatst door  Johudales
FA. (2)

226 verkochte items
33 cm
40 cm
22 cm
28 cm
Sluit over 4d 19u 53m 30s
Openingsbod€ 75
Objectlocatiemaasmechelen, België
VerzendingAlleen binnen Europa

Starttijd:22-07-2021 om 17:25
Eindtijd:01-08-2021 om 20:17