Roger Hebbelinck - Boer en boerin te paard

Roger Hebbelinck - Boer en boerin te paard kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Roger Hebbelinck - Boer en boerin te paard kopen? Bied vanaf 25!Roger Hebbelinck - Boer en boerin te paard kopen? Bied vanaf 25!Roger Hebbelinck - Boer en boerin te paard kopen? Bied vanaf 25!Roger Hebbelinck - Boer en boerin te paard kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  berliner

7 verkochte items
  • Roger Hebbelinck (1912)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeldzame, expressionistische ets van Roger Hebbelinck. Authentiek werk. Beeldformaat plm. 32 x 43 cm ; formaat lijst plm. 53 x 66 cm ; Gesigneerd met potlood ; genummerd 1/150 ; in goede staat, lijst wat verouderd.

Roger Hebbelinck (Brussel, 1912 - 1987) is een Belgisch kunstenaar. Hebbelinck werkte als schilder, aquarellist, etser en cineast. Hij werd vooral bekend omwille van zijn etsen. Hij was een leerling van A. Bastien, J. Delville, G. Van Strydonck, A. Stevens, I. Van Mens, J. Van Santen en P. Mathieu bij wie hij studeerde aan de Academie van Brussel (Bron: Wikipedia NL)

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:17-05-2017 om 20:48
Eindtijd:25-05-2017 om 20:48

vincentgelders
19 mei / 12:42
€ 25