Roger Hebbelinck: ets Begijnhofbrug Brugge - Verkocht

Roger Hebbelinck: ets Begijnhofbrug Brugge kopen? Bied vanaf 30!
Roger Hebbelinck: ets Begijnhofbrug Brugge kopen? Bied vanaf 30!Roger Hebbelinck: ets Begijnhofbrug Brugge kopen? Bied vanaf 30!
  • Roger Hebbelinck (1912)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Lijst: 68x52

Ets: 42,5x33

Nummering: 39/350

Roger Hebbelinck (1912)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  r54b

Lid sinds 2017
1 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:25-04-2018 om 18:34
Eindtijd:09-05-2018 om 18:34
BTN
04 mei / 22:44
€ 30