Zeer leuke gave Ingekleurde Ets van Roger Hebbelinck [1912-1987]
"Landschap"
Roger Hebbelinck was een Belgische kunstenaar die geboren is te Brussel in 1912 en die aldaar in 1987 overleden is. Hij was een schilder, etser, aquarellist en cineast. Opleiding aan de Academie te Brussel o.l.v. Bastien, Delville, Van Strydonck, Stevens en Mathieu en aan de Academie te Elsene o.l.v. Omer Dierckx. Aan de Academie van Brussel kreeg hij les in aquarelleren van I. van Mens en gravure van J. van Santen. Hij etste een groot aantal pittoreske stadshoekjes in historische steden. Hij verzorgde de etsen voor het boek Les Villages Illusoires van E. Verhaeren. Als cineast maakte hij onder andere de documentaire La Naissance d'une Eau-forte die een prijs won op het Filmfestival van Cannes en een documentaire over de opbouw van het Atomium. Als beeldend kunstenaar richtte hij voor de oorlog in 1932 een etsdrukatelier op en etste zeer vele pittoreske stadsgezichten in België
Afmeting = 32 x 45 met lijst = 45 x 55 cm
IN zeer goede staat , zie foto's
===========================================================
VERZENDKOSTEN = 7,65 euro of AFHALEN