Roger Hebbelinck - Misletoe

Roger Hebbelinck - Misletoe kopen? Bied vanaf 25!

Roger Hebbelinck - Misletoe

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kerk1959

Lid sinds 2017
6 verkochte items
  • Roger Hebbelinck (1912)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 cm x 10 cm (h x b)
Lijst27 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Eventueel zonder lijst te koop.

Netjes ingelijst, volledig onbeschadigd.

Roger Hebbelinck (1912)

Alle items van deze kunstenaar(10) Geplaatst door  kerk1959

Lid sinds 2017
6 verkochte items
21 cm
27 cm
10 cm
13 cm

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:02-02-2020 om 13:37
Eindtijd:15-04-2020 om 06:31

kunzoe
14 apr. / 19:40
€ 20