Roger Raveel: Litho, Meditatie

Roger Raveel: Litho, Meditatie kopen? Bied vanaf 850!

Verkoopprijs: € 1.100,00

Roger Raveel: Litho, Meditatie kopen? Bied vanaf 850!Roger Raveel: Litho, Meditatie kopen? Bied vanaf 850!Roger Raveel: Litho, Meditatie kopen? Bied vanaf 850!

Geplaatst door  YvonneSchoffelen

4 verkochte items
  • Roger Raveel (1921-2013)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerd door kunstenaar, nummer 77 / 100

Afmetingen werk 51x66 cm, afmetingen lijst 76x92 cm

jaar van uitgave: 1990, staat genoemd in Roger Raveel "het grafische oeuvre"

druk: Piet Clement, Amsterdam

uitgever: Printshop, Amsterdam

Deskundig ingelijst door Partout, Amsterdam in zilverkleurige lijst.

Af te halen in Velp (Gld) of Rhenen, of tegen km.vergoeding te bezorgen

Dit item is verkocht voor 1.100,00

Starttijd:02-10-2015 om 13:36
Eindtijd:16-10-2015 om 13:41

Biedingen (7):

elima
16 okt. / 13:36
€ 1100
bernadette_tilmant
16 okt. / 13:36
€ 1050
elima
16 okt. / 13:24
€ 1000
bernadette_tilmant
16 okt. / 13:23
€ 950
elima
16 okt. / 13:22
€ 900
bernadette_tilmant
16 okt. / 13:22
€ 900
elima
16 okt. / 13:15
€ 850