Roger Raveel - Zeefdruk, Onweder - Ingelijst

Roger Raveel - Zeefdruk, Onweder - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!

Verkoopprijs: € 460,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Roger Raveel - Zeefdruk, Onweder - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Roger Raveel - Zeefdruk, Onweder - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Roger Raveel - Zeefdruk, Onweder - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Roger Raveel - Zeefdruk, Onweder - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!Roger Raveel - Zeefdruk, Onweder - Ingelijst kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37072 verkochte items
Alle items van deze verkoper (275)
  • Roger Raveel (1921-2013)
Jaartal1976
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
Lijst70 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage94/100

Literatuur: Roger Raveel, Grafisch Oeuvre nummer 62, pagina 81.

Lichte verkleuring van het blad, met name langs de randen van het beeld tegen het passe-partout. In het blad zitten wat lichte vouwtjes.

Dit item is verkocht voor 460,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-01-2020 om 09:34
Eindtijd:03-02-2020 om 21:50

pringels
3 feb. / 15:59
€ 400