Roger Van Ekelyen, ingekleurde ets, Toy story III

Roger Van Ekelyen, ingekleurde ets, Toy story III kopen? Bied vanaf 400!
Roger Van Ekelyen, ingekleurde ets, Toy story III kopen? Bied vanaf 400!Roger Van Ekelyen, ingekleurde ets, Toy story III kopen? Bied vanaf 400!Roger Van Ekelyen, ingekleurde ets, Toy story III kopen? Bied vanaf 400!Roger Van Ekelyen, ingekleurde ets, Toy story III kopen? Bied vanaf 400!
  • Roger Akelyen, van (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen ; 45 cm x 56 cm (kader) - 27 cm x 35 cm (werk)

Conditie ; nieuw

Ingelijst met passe partout in witte lijst met glas.

Ingekleurde ets met naam Toy Story III

Roger Van Akelyen geboren op 30/03/1948.

Roger Akelyen, van (1948)

Geplaatst door  Dieterniel

Lid sinds 2018
0 verkochte items
Starttijd:01-05-2018 om 09:49
Eindtijd:08-05-2018 om 09:49
Openingsbod € 400
ObjectlocatieHoboken,  België