Roger Wittevrongel (1933 Blankenberge - ets, borsten in beha 5x5 - 3/10

Roger Wittevrongel (1933 Blankenberge -  ets, borsten in beha 5x5 - 3/10  kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Roger Wittevrongel (1933 Blankenberge -  ets, borsten in beha 5x5 - 3/10  kopen? Bied vanaf 50!Roger Wittevrongel (1933 Blankenberge -  ets, borsten in beha 5x5 - 3/10  kopen? Bied vanaf 50!Roger Wittevrongel (1933 Blankenberge -  ets, borsten in beha 5x5 - 3/10  kopen? Bied vanaf 50!Roger Wittevrongel (1933 Blankenberge -  ets, borsten in beha 5x5 - 3/10  kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

293 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Roger Wittevrongel (1933)
GesigneerdHandgesigneerd

.. Wittevrongel is een meester van de lijntekening. In zijn scherpe omtrekken manifesteert zich de vorm. De spanning van vrouwenborsten in een sweater, beha of bloes, maar boven de borsten is geen gezicht, om de vórmen is het begonnen, hún schoonheid primeert, dáar gaat deinspiratie van uit...

( uit : Wittevrongel door Frans Boenders, 1981 eventueel te koop 10,00 )

Werk van Wittevrongel o.a in musea Hedendaagse Kunst Gent, Utrecht, Boymans, Koninklijke Bibliotheek Brussel en veel particuliere collecties wereld-wijd.

Deze ets, 3 van 10, in eenvoudig houten lijstje, netjes.

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:01-12-2014 om 18:40
Eindtijd:08-12-2014 om 18:40

Olier005
4 dec. / 09:21
€ 50