Roger Wittevrongel, ets

Roger Wittevrongel, ets kopen? Bied vanaf 1!

Roger Wittevrongel, ets

Verkoopprijs: € 10,00

Roger Wittevrongel, ets kopen? Bied vanaf 1!Roger Wittevrongel, ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  iledere
FA. (9)

436 verkochte items
  • Roger Wittevrongel (1933)
GesigneerdHandgesigneerd

Roger Wittevrongel, ets bh.

oplagenummer 3/10.

beeldformaat 4.5 x 4.7 cm

bladformaat 16 x 15 cm.

de ets is niet ingelijst.

kosten verzending in NL € 4.00

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:19-03-2014 om 17:48
Eindtijd:26-03-2014 om 17:48

Biedingen (3):

michaelvanheck
26 mrt. / 17:25
€ 10
opveld
26 mrt. / 12:39
€ 5
barbizon
25 mrt. / 15:20
€ 1