Roland Strasser litho, Legong Tanzerin - Verkocht

Roland Strasser litho, Legong Tanzerin kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 99,00

Roland Strasser litho, Legong Tanzerin kopen? Bied vanaf 99!Roland Strasser litho, Legong Tanzerin kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  Petrus123
FA. (11)

432 verkochte items
  • Roland Strasser (1895-1974)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Roland Strasser "Balinese danseres" uitgegeven door Verlag der Gesellschaft fur vervielfaltigende Kunst te Wenen.

Mooie gave litho ingelijst met passepartout.

Afm. 34-43 cm

kan opgestuurd worden, liever afhalen.

Roland Strasser (1895-1974)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Petrus123
FA. (11)

432 verkochte items
Dit item is verkocht voor 99,00
Starttijd:01-01-2014 om 22:45
Eindtijd:08-01-2014 om 22:45
8538
06 jan. / 15:46
€ 99