Roland Topor - l'etoile de chaire - Verkocht

Roland Topor - l'etoile de chaire kopen? Bied vanaf 200!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Roland Topor (1936-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekLitho
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagee.a. (epreuve d'artist)
kleurenlitho van Roland Topor, handgesigneerd door de kunstenaar met e.a. (epreuve d'artiste)
in map bewaard

ObjectlocatieHillegom,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd12-11-2019 om 16:42
Eindtijd27-11-2019 om 12:45