Roland Topor, surrealistische litho: Enteté

Roland Topor, surrealistische litho: Enteté kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,00

Roland Topor, surrealistische litho: Enteté kopen? Bied vanaf 80!Roland Topor, surrealistische litho: Enteté kopen? Bied vanaf 80!Roland Topor, surrealistische litho: Enteté kopen? Bied vanaf 80!Roland Topor, surrealistische litho: Enteté kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (215)
  • Roland Topor (1936-1997)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Ronald Topor

Techniek: litho

Titel: Enteté

Nummer: 13/190

Jaar: 1977

Afmetingen litho totaal blad: 66 x 48 cm

Ingelijst: Nee

Gesigneerd: Handgesigneerd rechts onder

Conditie:

In goede staat. Langs de randen is de litho iets vergeeld.  Bij inlijsten valt dit volledig weg onder de passe-partout.

Verzendkosten:
Dit werk kan verzonden worden met Postnl. De kosten voor een aangetekende- en verzekerde zending zijn 15 euro binnen Nederland. Voor Belgie zijn de kosten 22,50 euro. Afhalen kan in Naaldwijk, op afspraak, zonder extra kosten.

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 80,00

Starttijd:21-01-2015 om 15:41
Eindtijd:01-02-2015 om 15:41

ceesvanhoore
25 jan. / 16:46
€ 80