Roland Topor - surrealistische litho - oplage: 190 ex. - Verkocht

Roland Topor - surrealistische litho - oplage: 190 ex. kopen? Bied vanaf 75!
Roland Topor - surrealistische litho - oplage: 190 ex. kopen? Bied vanaf 75!Roland Topor - surrealistische litho - oplage: 190 ex. kopen? Bied vanaf 75!
  • Roland Topor (1936-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Roland Topor (1936 - 1997)

litho met surrealistische voorstelling met slang

oplage: 190 (dit is nummer 170)

genummerd l.o.

hand gesigneerd r.o.

formaat blad: 65,5/48 cm.

formaat druk: 46/40 cm.

dik handgeschept Arches papier

op een licht vouwtje na in prima staat, randen boven en onder rafelig (dit hoort zo)

let op: afbeelding is een kwartslag gedraaid (krijg dit niet correct in beeld)

Dit item is verkocht voor 86,00
Starttijd:22-03-2016 om 20:52
Eindtijd:29-03-2016 om 21:57
Biedingen (4)
achjaja
29 mrt. / 21:47
€ 86
OudGemeentehuisOelegem
29 mrt. / 21:47
€ 81
achjaja
29 mrt. / 21:47
€ 80
OudGemeentehuisOelegem
29 mrt. / 09:14
€ 75