Roland Topor - Surrealistische voorstelling, litho - Verkocht

Roland Topor - Surrealistische voorstelling, litho kopen? Bied vanaf 60!
Roland Topor - Surrealistische voorstelling, litho kopen? Bied vanaf 60!Roland Topor - Surrealistische voorstelling, litho kopen? Bied vanaf 60!Roland Topor - Surrealistische voorstelling, litho kopen? Bied vanaf 60!Roland Topor - Surrealistische voorstelling, litho kopen? Bied vanaf 60!Roland Topor - Surrealistische voorstelling, litho kopen? Bied vanaf 60!
  • Roland Topor (1936-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Bekende litho van de Franse kunstenaar Roland Topor, uitgegeven door Prent 190 eind jaren 70.  Met potlood gesigneerd en genummerd (180/190).  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 66cm x 48cm (blad), 55cm x 43cm (beeld)

Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O) of het kan goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 12,50 euro).

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:25-09-2016 om 21:35
Eindtijd:09-10-2016 om 20:35
achjaja
30 sep. / 17:00
€ 60