Rolf Meyn: Lithografie, Abstracte Compositie

Rolf Meyn: Lithografie, Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Rolf Meyn (1930-2013)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Rolf Meyn
Titel: Landschap met bomen
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd H.C. 28/150
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:14-02-2017 om 19:55
Eindtijd:19-02-2017 om 19:55

Pisqa_98
17 feb. / 19:37
€ 5