Rolf Rafflewski - Geen titel

Rolf Rafflewski - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!

Rolf Rafflewski - Geen titel

Verkoopprijs: € 10,00

Rolf Rafflewski - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!Rolf Rafflewski - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!Rolf Rafflewski - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!Rolf Rafflewski - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!Rolf Rafflewski - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!Rolf Rafflewski - Geen titel kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (20)

Lid sinds 2017
1174 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Rolf Rafflewski (1943)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage375

Nummer: 257. Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Papiersoort: Arches.

Afmeting afbeelding: 41 x 54 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:07-04-2019 om 21:03
Eindtijd:11-04-2019 om 21:03

GuidoJurgens
11 apr. / 10:22
€ 10