Rolf Schröder-Borm - Gebüsch - Lithografie - handgesigneerd - Oplage: 500 - 1974

Rolf Schröder-Borm - Gebüsch - Lithografie - handgesigneerd - Oplage: 500 - 1974 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Rolf Schröder-Borm - Gebüsch - Lithografie - handgesigneerd - Oplage: 500 - 1974 kopen? Bied vanaf 1!Rolf Schröder-Borm - Gebüsch - Lithografie - handgesigneerd - Oplage: 500 - 1974 kopen? Bied vanaf 1!Rolf Schröder-Borm - Gebüsch - Lithografie - handgesigneerd - Oplage: 500 - 1974 kopen? Bied vanaf 1!Rolf Schröder-Borm - Gebüsch - Lithografie - handgesigneerd - Oplage: 500 - 1974 kopen? Bied vanaf 1!Rolf Schröder-Borm - Gebüsch - Lithografie - handgesigneerd - Oplage: 500 - 1974 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Rolf Schroder-Borm (1941)
GesigneerdHandgesigneerd

Lithografie op zwaar matte papier
Handgesigneerd, betiteld en genummerd

Blad 75 x 63 cm, Motief 55 x 50 cm
in goede staat

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:05-01-2016 om 20:47
Eindtijd:13-01-2016 om 20:47

Biedingen (3):

EefVeldkamp
13 jan. / 20:32
€ 5
passage
10 jan. / 17:14
€ 3
EefVeldkamp
9 jan. / 21:56
€ 1