ROMAIN STEPPE - BELGIE - BOTEN AAN DE KUST - Verkocht

ROMAIN STEPPE  - BELGIE - BOTEN AAN DE KUST kopen? Bied vanaf 195!
ROMAIN STEPPE  - BELGIE - BOTEN AAN DE KUST kopen? Bied vanaf 195!ROMAIN STEPPE  - BELGIE - BOTEN AAN DE KUST kopen? Bied vanaf 195!ROMAIN STEPPE  - BELGIE - BOTEN AAN DE KUST kopen? Bied vanaf 195!ROMAIN STEPPE  - BELGIE - BOTEN AAN DE KUST kopen? Bied vanaf 195!ROMAIN STEPPE  - BELGIE - BOTEN AAN DE KUST kopen? Bied vanaf 195!
  • Romain Steppe (1859-1927)

ROMAIN STEPPE 1859-1927

BOTEN AAN DE KUST

OLIEVERF OP EIKEN PANEEL

gesigneerd links onder

HERKOMST - Gekocht bij de kunstenaar

in ANTIEK HOUTEN LIJST

goede orginele staat

VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM

VOOR VERDERE INFORMATIE ZIE ONZE WEBWINKEL

Romain Steppe (1859-1927)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 195,00
Starttijd:01-08-2017 om 19:23
Eindtijd:09-08-2017 om 21:23
guy1952
09 aug. / 20:47
€ 195