Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN III
Wilhelm Wagenfeld - László Moholy-Nagy - Bundt Cake vorm
Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd.
Type | Schilderij |
ROMAIN STEPPE 1859-1927
BOTEN AAN DE KUST
OLIEVERF OP EIKEN PANEEL
gesigneerd links onder
HERKOMST - Gekocht bij de kunstenaar
in ANTIEK HOUTEN LIJST
goede orginele staat
VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
VOOR VERDERE INFORMATIE ZIE ONZE WEBWINKEL
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 1-8-2017 om 19:23 |
Eindtijd | 9-8-2017 om 21:23 |