FA. (6)

Ron Meilof - C2263 - Waterlandschap met zwanen

Ron Meilof - C2263 - Waterlandschap met zwanen kopen? Bied vanaf 1950!
Ron Meilof - C2263 - Waterlandschap met zwanen kopen? Bied vanaf 1950!Ron Meilof - C2263 - Waterlandschap met zwanen kopen? Bied vanaf 1950!Ron Meilof - C2263 - Waterlandschap met zwanen kopen? Bied vanaf 1950!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Ron Meilof (1953-2016)
StijlImpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Lijst82.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C2263, Ron Meilof, Waterlandschap met zwanen
Olie op doek, rechtsonder gesigneerd
Doekmaat 70 x 50 cm, lijstmaat 82,5 x 62,5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.

Doek bevat licht oppervlaktevuil. Lijst bevat licht oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd

Ron Meilof (1953-2016)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
62.5 cm
82.5 cm
50 cm
70 cm
Starttijd:19-11-2021 om 12:07
Eindtijd:28-11-2021 om 22:01
Openingsbod€ 1950
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier