Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: FUNDACIO JOAN MIRO uit 1982
Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: HEART uit 1983
Sjef van der Voort - Meisje voor de spiegel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 74 x 64 cm (h x b) |
Incl. lijst | 93 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Nr. 46 |
Oorspronkelijke galerieprijs: € 658,00
Ron van der WERF (Apeldoorn 1958)
Schilder.
Opleiding:
Ron van der Werf volgde zijn opleiding aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag.
Woont en werkt in Apeldoorn.
Ron van der Werf maakt abstracte werken van acryl en olieverf op doek, die door de gebruikte kleuren vaak erg organisch aandoen, maar qua compositie ook kunnen duiden op cultivatie. De werkwijze van Van der Werf en thematiek van zijn werk sluiten hierop aan: vanuit een innerlijke kracht werkt de kunstenaar om bepaalde vormen, kleuren en tegenstellingen uit te beelden, wat resulteert in een krachtige rust. Ook verwerkt hij in zijn schilderingen vaak andere materialen, als papier en textiel.
Exposities en prijzen:
Het werk van Ron van der Werf wordt regelmatig tentoongesteld in verschillende Nederlandse en Duitse steden.
Ophalen in Leiderdorp kan in overleg - Anders per Swift koeriers dienst of Post.nl
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Goed - Maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie - | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiderdorp, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | LEIDERDORP, Nederland |
Starttijd | 7-5-2021 om 15:18 |
Eindtijd | 21-5-2021 om 20:30 |