Zeer mooi abstract werk van ron van de werf. Uiteraard gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Het fraaie werk zit in een geheel rvs lijst. Deze lijst is laser gesneden zodat er geen naden in zitten. Bij ophangen komt het werk iets van de muur aangezien de rvs lijst nogal dik is.
Dit werk kan uiteraard verzonden worden,verzending gebeurt altijd aangetekend
Nieuwstaat
nvt
Tot 5 kg.
€ 8,95