Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Jaartal | 2006 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gemengde techniek, z.t.
Specificaties:
Conditie | Nieuwstaat | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obbicht, Nederland | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 3-9-2020 om 8:46 |
Eindtijd | 5-10-2020 om 10:45 |