Ron van der Werf - Mysterie i

Ron van der Werf - Mysterie i kopen? Bied vanaf 50!

Ron van der Werf - Mysterie i

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Ron van der Werf - Mysterie i kopen? Bied vanaf 50!Ron van der Werf - Mysterie i kopen? Bied vanaf 50!Ron van der Werf - Mysterie i kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

935 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Ron van der Werf (1958)
Jaartal2003
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
met zwel-inkt. geeft de zeefdruk reliëf.

Ron van der Werf (1958)

Alle items van deze kunstenaar(10) Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

935 verkochte items
80 cm
90 cm

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-05-2020 om 17:27
Eindtijd:31-05-2020 om 21:57

JDC
31 mei / 21:06
€ 50