Ron van der Werf - Prelude II - Verkocht

Ron van der Werf - Prelude II kopen? Bied vanaf 25!
Ron van der Werf - Prelude II kopen? Bied vanaf 25!Ron van der Werf - Prelude II kopen? Bied vanaf 25!Ron van der Werf - Prelude II kopen? Bied vanaf 25!Ron van der Werf - Prelude II kopen? Bied vanaf 25!
  • Ron van der Werf (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageea
Vormt samen met Prelude I een fraai tweeluik.

Ron van der Werf (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1061 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
45 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:14-08-2018 om 20:34
Eindtijd:19-08-2018 om 21:24
amy_ros
19 aug. / 20:30
€ 25